Movies
Ratings
365
MinariRated ★ 1.0
SoulRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 1.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 0.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 1.5