Movies
Ratings
20
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Lords of DogtownRated ★ 5.0
Empire RecordsRated ★ 5.0- BEATLESRated ★ 3.5
Simple SimonRated ★ 4.5
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
100 Yen LoveRated ★ 4.0
BeetlejuiceRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
How to Talk to Girls at PartiesRated ★ 4.0
God Help the GirlRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.5
MommyRated ★ 4.5
Ghost WorldRated ★ 4.5
SomewhereRated ★ 5.0
Tada's Do-It-All HouseRated ★ 4.5
Ping PongRated ★ 5.0
Blue SpringRated ★ 5.0
GORated ★ 5.0