Series
Ratings
188
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Raven of the Inner PalaceRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Ya Boi Kongming!Rated ★ 3.5
Trapped in a Dating Sim: The World of Otome Games is Tough for MobsRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Summer Time RenderingRated ★ 4.5
Yuru Camp△Rated ★ 4.5
The Quintessential QuintupletsRated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Ranking of KingsRated ★ 4.5
Welcome to Demon-School, Iruma-kunRated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 4.5
Somali and the Forest SpiritRated ★ 3.5
Moriarty the PatriotRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 4.0
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5