Titles you rated
- SinglesRated ★ 5.0

Architecture 101Rated ★ 2.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0