Movies
Ratings
100
Fight ClubRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0