Titles you rated
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The GuiltyRated ★ 2.5- Steel RainRated ★ 3.5

LUCK KEYRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 2.5
Justice LeagueRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
BurningRated ★ 2.5