Movies
Ratings
22
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Wicker ParkRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.0- Becoming Who I WasRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0