Titles you rated
BURN·ERated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.0- Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
- Slide Strum MuteRated ★ 3.0
- The King's WardenRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0- Hi.5Rated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 2.0- Good NewsRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Bad GeniusRated ★ 2.5- Will You Please Stop, PleaseRated ★ 3.5
Lucky Number SlevinRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
The Chinese FeastRated ★ 2.0- Examination Hell of RaichuRated ★ 0.5
- The Gardener and the DictatorRated ★ 3.0
- Trainwreck: Poop CruiseRated ★ 2.5