Movies
Ratings
118
SpyRated ★ 5.0
God of GamblersRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5- BeatRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0