Movies
Ratings
174
The Shape of WaterRated ★ 5.0
AngelRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 4.5- The Kissing Booth 3Rated ★ 3.5
- The Kissing Booth 2Rated ★ 4.5
The Kissing BoothRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 4.5
JunoRated ★ 4.0- He's All ThatRated ★ 4.5
- Tall Girl 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Tall GirlRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
A Monster CallsRated ★ 5.0
PaddingtonRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 4.0