Movies
Ratings
557
F1: The MovieRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Single in SeoulRated ★ 2.5- Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
- LiftRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5- Inside the Mind of a CatRated ★ 3.0