Titles you rated
- Frankenstein: The Anatomy LessonRated ★ 4.0
- No Other ChoiceRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 5.0
Funny GamesRated ★ 3.5
Happy EndRated ★ 4.0
Kiss of the DragonRated ★ 2.5
Savage GraceRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0- The MatchRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
Dead RingersRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.0