Movies
Ratings
754
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
A Time to KillRated ★ 4.0- MaterialistsRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5- The GuiltyRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0- Fair PlayRated ★ 3.0
- Carry OnRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The EastRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Georgia RuleRated ★ 3.5