Movies
Ratings
1052- Good NewsRated ★ 5.0
- No Other ChoiceRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 1.0
The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-SecRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
- BossRated ★ 0.5
- Love UntangledRated ★ 3.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Pride and Prejudice and ZombiesRated ★ 2.5- The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 5.0
Tropic ThunderRated ★ 2.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5- Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
- JulesRated ★ 4.0