Movies
Ratings
168
War of the WorldsRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 5.0
The InvasionRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 1.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 0.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5