Movies
Ratings
578
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.5- Unlocking SherlockRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5