Movies
Ratings
597
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.0
RampageRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 2.5
Van HelsingRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5