Titles you rated
- Love HardRated ★ 3.0
HolidateRated ★ 3.0
461 Days of Bento: A Promise Between Father and SonRated ★ 3.0
Definitely, MaybeRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.5
Animal FactoryRated ★ 3.5- Please Don't Ask Me WhyRated ★ 4.0

Crazy RomanceRated ★ 0.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 0.5
Start-UpRated ★ 0.5
The Art of LovingRated ★ 0.5- 여름, 그 날Rated ★ 0.5
Two MoonsRated ★ 1.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.5
Love ClinicRated ★ 1.0
Fight ClubRated ★ 5.0- The Great FightRated ★ 2.5