Movies
Ratings
1416
Project Hail MaryRated ★ 4.0- The King's WardenRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5- A House of DynamiteRated ★ 3.5
- The Great FloodRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5- The World of LoveRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 3.5- Good NewsRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5