Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
BabygirlRated ★ 1.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5
UndineRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
- BossRated ★ 1.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- Jay KellyRated ★ 3.5

The MediumRated ★ 2.0- Audition 109Rated ★ 0.5
The Green KnightRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.0