Movies
Ratings
723
Project Hail MaryRated ★ 3.5- The King's WardenRated ★ 0.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 0.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
NoiseRated ★ 2.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
SupermanRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5- Bring Her BackRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
House of SayuriRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
UsRated ★ 2.5- The MatchRated ★ 2.5