Movies
Ratings
1049- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 0.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
BugoniaRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
The Black PhoneRated ★ 3.0
BridesmaidsRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5- CompanionRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 2.5
HereticRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Life or Something Like ItRated ★ 3.5- The MatchRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 4.5- The Platform 2Rated ★ 2.0