Movies
Ratings
662
Forbidden DreamRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 4.5
In Our PrimeRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 4.5