Movies
Ratings
217
Last MileRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.5
Rise of the GuardiansRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
About TimeRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 1.0
Spider-ManRated ★ 4.0
London Has FallenRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 3.0
UnchartedRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.0
SingRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0