Movies
Ratings
656- The MatchRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
DittoRated ★ 3.5
Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 4.5
Coach CarterRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5