Movies
Ratings
119
The MatrixRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5- IntentionRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 4.5
Now Is GoodRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 0.5