Movies
Ratings
71
Miss BaekRated ★ 2.5
RoomRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 2.0
12 Years a SlaveRated ★ 1.5
The ImmigrantRated ★ 2.5
AmélieRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
The ShamelessRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.5