Movies
Ratings
75
ClementineRated ★ 5.0
CarsRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 2.5
TangledRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
SingRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0