Movies
Ratings
24- Graduation TripRated ★ 4.0
- Fourth PlaceRated ★ 4.0
SaltRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0