Movies
Ratings
440
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0