Movies
Ratings
645- HumintRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 3.5
Parasite in LoveRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5- No One Gets Out AliveRated ★ 1.5
The First OmenRated ★ 3.0
The Possession of Hannah GraceRated ★ 2.5
The VisitRated ★ 3.5- Bring Her BackRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 4.0- Good NewsRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0- SteveRated ★ 3.5
- The DiscoveryRated ★ 3.5
The Good NurseRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.5
AbigailRated ★ 3.5