Movies
Ratings
741- HumintRated ★ 3.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0- MantisRated ★ 2.0
- Kill BoksoonRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0- Officer Black BeltRated ★ 2.0
- BallerinaRated ★ 3.5
- I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Still AliceRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
RansomedRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ReboundRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Project Wolf HuntingRated ★ 1.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0