Movies
Ratings
842
CleopatraRated ★ 3.0
The Way We WereRated ★ 5.0
Jaws 2Rated ★ 3.0
Cannibal HolocaustRated ★ 3.0
The Gods Must Be CrazyRated ★ 4.0
DumboRated ★ 4.0
FameRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 4.0
Last Tango in ParisRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
The BirdsRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 4.0
Raise the Red LanternRated ★ 4.0
PleasantvilleRated ★ 4.0
The Basketball DiariesRated ★ 3.0
Boogie NightsRated ★ 3.0
The Color PurpleRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
ShowgirlsRated ★ 3.0