Titles you rated
Wonder WomanRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0