Movies
Ratings
1156
It Chapter TwoRated ★ 2.5
The Two PopesRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5- MaterialistsRated ★ 3.0
- Good NewsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- The MatchRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0