Titles you rated
QueerRated ★ 2.0
OpheliaRated ★ 1.0- David Holmes: The Boy Who LivedRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 1.5- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
- A House of DynamiteRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5- Frankenstein: The Anatomy LessonRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 2.5
BabygirlRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 2.5
The RosesRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0