Movies
Ratings
271
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Drug KingRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
PolarRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
SkyscraperRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
The MegRated ★ 2.0
VenomRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5