Movies
Ratings
1272- Whispering WaterRated ★ 2.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0- The King's WardenRated ★ 3.0
- Concrete MarketRated ★ 0.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 1.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
My Beautiful Man ~eternal~Rated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
ElioRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 2.0