Movies
Ratings
25
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5- The World of LoveRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 0.5- The Thursday Murder ClubRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 4.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
LegendRated ★ 1.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0- Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0- The Electric StateRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0- I, The ExecutionerRated ★ 1.0
MotherRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0