Movies
Ratings
35
A Hard DayRated ★ 2.0
The HimalayasRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 0.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0