Movies
Ratings
447
The PrestigeRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
SaltRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 3.0
Taxi 2Rated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 2.0
FriendRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.5