Series
Ratings
48
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5
GleipnirRated ★ 3.0
Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.0
No Guns Life Season 2Rated ★ 3.5
Fire ForceRated ★ 4.0
Rokka: Braves of the Six FlowersRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
AjinRated ★ 4.5
AjinRated ★ 3.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0