Movies
Ratings
318
The LobsterRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 3.0
Drowning LoveRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- Flamin' HotRated ★ 2.5
NoiseRated ★ 2.5
Minecraft: The MovieRated ★ 1.0- Metal LordsRated ★ 2.0
She's the ManRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 3.0