Movies
Ratings
116
3 IdiotsRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
ColorfulRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
On the LineRated ★ 0.5