Titles you rated
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
You've Got MailRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Jakob the LiarRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 3.0
Return to OzRated ★ 4.0
SabrinaRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 4.0
GreaseRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
The Secret in Their EyesRated ★ 2.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0