Titles you rated
- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5- MicrohabitatRated ★ 2.5