Movies
Ratings
278
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0