Movies
Ratings
716- No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.5
Project SilenceRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.5
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 3.5