Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.5
- Good NewsRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0- CountRated ★ 2.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 3.5- A Family AffairRated ★ 2.5
MotherhoodRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5