Series
Ratings
52
WATER BOYS 2005 SummerRated ★ 1.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Mobile Suit Z GundamRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.0
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.0
King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 3.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0